Paful Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paful Forum

Doğum Tarihi:05/12/07 :)

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Here is your founder
Öz babası kızını internetten satıyor ! Icon_minitime14/15/2009, 10:02 tarafından Child Of The Night

» Club Penguin Fan Club
Öz babası kızını internetten satıyor ! Icon_minitime112/31/2008, 20:06 tarafından borabora09

» ilk Uyarısını ALan KUllanıcılar:
Öz babası kızını internetten satıyor ! Icon_minitime112/19/2008, 19:35 tarafından Heavy-Rock

» İMZALAR!
Öz babası kızını internetten satıyor ! Icon_minitime112/19/2008, 19:34 tarafından Heavy-Rock

» yeni forum diye boşa mı boğaz patlatıyoruz?!
Öz babası kızını internetten satıyor ! Icon_minitime112/19/2008, 19:33 tarafından Heavy-Rock

» POPMUNDO FUN CLUB
Öz babası kızını internetten satıyor ! Icon_minitime112/9/2008, 14:05 tarafından borabora09

» YENİ FORUMUMUZ!!!
Öz babası kızını internetten satıyor ! Icon_minitime110/30/2008, 20:20 tarafından Heavy-Rock

» Nedir Fun ve Fan Club?
Öz babası kızını internetten satıyor ! Icon_minitime19/7/2008, 19:48 tarafından borabora09

» Devler liginde en büyük hezimetler
Öz babası kızını internetten satıyor ! Icon_minitime18/19/2008, 10:24 tarafından jeff_hardy

» Cem Zeng'e Çin işkencesi
Öz babası kızını internetten satıyor ! Icon_minitime18/19/2008, 10:16 tarafından jeff_hardy

» RUSLAR ÇEKİLİYOR!
Öz babası kızını internetten satıyor ! Icon_minitime18/19/2008, 10:13 tarafından jeff_hardy

» ABD, boğazlardan geçiş izni istiyor
Öz babası kızını internetten satıyor ! Icon_minitime18/19/2008, 10:12 tarafından jeff_hardy

» MARS TOPRAĞINDA YAKICI TUZ MADDESİ BULUNDU: Evet su var, hayatın gelişmesi için ortam var ama TOPRAĞ
Öz babası kızını internetten satıyor ! Icon_minitime18/19/2008, 10:10 tarafından jeff_hardy

» TÜRKİYE YARIN 453. MİLLİ MAÇINA ÇIKIYOR
Öz babası kızını internetten satıyor ! Icon_minitime18/19/2008, 10:08 tarafından jeff_hardy

» GARİP BİR SÜNNET OLAYI
Öz babası kızını internetten satıyor ! Icon_minitime18/19/2008, 10:07 tarafından jeff_hardy

En iyi yollayıcılar
Child Of The Night
Öz babası kızını internetten satıyor ! Vote_lcapÖz babası kızını internetten satıyor ! Voting_barÖz babası kızını internetten satıyor ! Vote_rcap 
Heavy-Rock
Öz babası kızını internetten satıyor ! Vote_lcapÖz babası kızını internetten satıyor ! Voting_barÖz babası kızını internetten satıyor ! Vote_rcap 
An-T-Rap
jeff_hardy
nevermind
TheSuperamo
lPathFinderl
borabora09
Amroth Ciryatan
skeleton

Öz babası kızını internetten satıyor !

YazarMesaj
jeff_hardy
Süper Üye
Süper Üye
jeff_hardy

Erkek
Nerden? : KuZeY CaRoLiNa'DaN
Meslek/Hobiler : playstation2 metin2 bilgisayar(fazla bağımlıyımdır)
Coins :
Öz babası kızını internetten satıyor ! Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Öz babası kızını internetten satıyor ! Right_bar_bleue

Saygınlık :
Öz babası kızını internetten satıyor ! Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Öz babası kızını internetten satıyor ! Right_bar_bleue

Uyarı :
Öz babası kızını internetten satıyor ! Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Öz babası kızını internetten satıyor ! Right_bar_bleue

Müzik Ruhu :
Öz babası kızını internetten satıyor ! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Öz babası kızını internetten satıyor ! Right_bar_bleue

Sitelerle aran nasıldır? : valla çok güzel her konu açtığımda emeğe saygı gelio bide + rep
Hangi Müzik Türü sana uyuyor? : ROck ve rap ama en çok ROCKKKKKKKKKKKK
Ruh Haliniz : inayi
Rep Puanı :
Öz babası kızını internetten satıyor ! Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Öz babası kızını internetten satıyor ! Right_bar_bleue

Seviye :
Öz babası kızını internetten satıyor ! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Öz babası kızını internetten satıyor ! Right_bar_bleue

Öz babası kızını internetten satıyor ! Empty
MesajKonu: Öz babası kızını internetten satıyor !   Öz babası kızını internetten satıyor ! Icon_minitime18/18/2008, 12:49

Dini nikahlı eşinin 10 aylık bebeğini internet üzerinden satışa çıkardığını iddia eden genç kadın, bebeğini alıp annesiyle birlikte Hatay'dan Adana'ya kaçtı.

Hatay'da, üvey babası T.O. (52) 8 yıl önce yakalandığı kanser hastalığına yenik düşünce üvey annesi N.O. (58 ) ile yapayalnız kalan T.A. (17), okulunu bırakarak annesiyle bir lokantada çalışmaya başladı. Kendisini küçük yaşta evlat edinen üvey annesiyle geçim sıkıntısı çeken T.A., 2 yıl önce, lokantada tanıştığı M.D. (27) ile evlenmeye karar verdi.

T.A. aldıkları bu kararın ardından M.D. ile dini nikahıyla evlendi. Henüz 15 yaşındayken evlendiği M.D.'den her gün dayak yediğini iddia eden T.A., çok kötü günler geçirdiğini söyledi. Eşinin evlendikten sonra durduk yere kıskançlık yaptığını, kendisine işkence ettiğini ileri süren T.A., "Evlendikten 1 yıl sonra hamile kaldım. Kocam benim hamile kalmamı hiç istemedi. Bu nedenle hamile kaldıktan sonra sürekli beni dövüp çocuğumu düşürmem için karnımı tekmeledi. Çok kötü hakaretler etti" dedi.

Eşinin, çocuk olduktan sonra eve de çocuğa da bakmadığını öne süren T.A., M.D.'nin, 10 aylık kızları C.N.D.'yi internetteki sohbet programları üzerinden çocuğu olmayan zengin ailelere ev, araba ve iş yeri karşılığında pazarlamaya çalıştığını iddia ederek, şunları söyledi:

"Son zamanlarda kocamın psikolojisi iyice bozulmuştu. Beni sürekli dövüyordu. Artık para yetiştiremediğini ve çocuğu da sevmediğini söyleyerek, çocuğu zengin kişilere satmaya çalışıyordu. MSN üzerinden zengin işadamlarıyla görüşüp ev, araba ve iş yeri karşılığında satmaya çalıştı. Buna izin vermeyince çocuğumu kaçırdı. Ben de polise haber verdim. Polis çocuğumu bulup bana getirdi. Eşime de 6 ay evden uzaklaştırma cezası verildi."

Bebeğini aldıktan sonra artık eşiyle aynı çatı altında kalamayacağını anladığını belirten T.A., annesiyle birlikte bebeğini alıp Hatay'dan Adana'ya kaçtıklarını anlattı. Adana'ya geldikten sonra çok kötü günler geçirdiklerini, akrabalarının bile kendilerini eve almadığını ifade eden T.A., bir evin kümesinde annesi ve kızıyla birlikte yaşamak zorunda kaldıklarını, daha sonra bir hayırseverin kendilerine ev tahsis ettiğini söyledi. T.A., "Çocuğuma mahalleli bakıyor. Biri sütünü, biri mamasını, biri bezini alıyor. Annemle benim çocuğuma bakacak maddi gücümüz yok. Ben kafamı sokacak bir ev, bir de geçinebilecek kadar para kazanabileceğim bir iş istiyorum" diye konuştu. T.A., kocasının kendisinin nerede olduğunu bilmediğini, öğrendiği takdirde çocuğunu yine alıp satmak isteyeceğini belirterek, çok korktuğunu ifade etti.

Anne N.O. ise, kızının çok kötü günler geçirdiğini, damadının 10 aylık torununu satmaya çalıştığını ileri sürerek, "Damadım kızımın çok kötü günler geçirmesine neden oldu. 10 aylık torunumu internet üzerinden satmaya çalıştı. Artık bıktık ve torunumu alıp kızımla birlikte kaçtım" dedi.

Öz babası kızını internetten satıyor !
1 sayfadaki 1 sayfası